Divadelní texty

rubrika-divadelni-texty-fwff6

Pohádky Václava Nováka

29.12.2017 | Amaterská Scéna

Šest pohádek, které Václav Novák napsal pro LS Radost Strakonice, jsou nyní volně dostupné také dalším zájemcům o nastudování v loutkové či činoherní podobě.

dilia-agentura-ehkbq

Nejnovější letní Zprávy DILIA

9.7.2015 | Amaterská Scéna

Divadelní sezóna skončila a začínají prázdniny. Děkujeme všem spolupracovníkům, autorům, nakladatelům, divadlům a dalším provozovatelům za přízeň a přinášíme prázdninové čtení v podobě letních Zpráv DILIA. Najdete zde více než 50 nových synopsí českých a zahraničních her. Představíme mimo jiné výběr her úspěšného britského dramatika Mikea Bartletta a německé shooting star Rebekky Kricheldorf. Dále nabídku nově zastupovaných současných estonských her a texty Sibylle Berg, Joea DiPietra či Davida Gieselmanna.

divadelni-texty

Zvířátka a Petrovští

12.5.2015 | Amaterská Scéna

Text Jindřišky Netrestové získal v roce 2014 první cenu v soutěži Oříšky pro Popelku, kterou pořádá Nipos-Artama ve spolupráci s organizátory Celostátní přehlídky amatérského činoherního divadlo pro děti Popelka Rakovník.

divadelni-texty

Nové synopse na serveru DILIA

4.5.2015 | Amaterská Scéna

Níže najdete dvacet nových synopsí, které vyšly na serveru DILIA. Novinky můžete sledovat i na facebookových stránkách Agentury DILIA a budete mít neustálý přísun informací o jejich projektech a nových hrách kde pravidelně naleznete upozornění na nejnovější hity českých a zahraničních autorů a jejich synopse, novinky ze zahraničních divadelních festivalů.

divadelni-texty

Nabídka divadelních textů.

19.3.2013 | Michal Drtina

Fond Městské knihovny v Kralovicích.